wtorek, 20 października 2009

Oprawione pokazuję.I wyróżnienia :)

Szepnęłam mojemu mężowi słówko i odebrał mi wczoraj moje owocowe obrazki :).Zdjęcia zrobiłam,żeby Wam pokazać,ale dzisiaj szaro,buro i pstrokato za oknem to i zdjęcia jakieś takie...Mają oprawy identyczne,jak komplet to komplet.

Wiszą obok siebie,oczywiście w kuchni.

Wczoraj była piękna pogoda,zaświeciło wreszcie słonko,więc umyłam parę okien na dole,myślałam,że dziś będę kończyć mycie,a tu klops.Tylko wstałam i zaraz usłyszałam padający za oknem deszcze.."Nie ma tego złego ,co by na dobre nie wyszło" dzięki temu zrobiłam dzisiaj gołąbki z mięsem i ryżem,więc pół dnia znowu przy garach zmarnowane.
***
Znam już adres osoby dla której mam zrobić prezencik w ramach zabawy u Agnieszki....oj wysoko mam poprzeczkę postawioną.!!Będę się BARDZO starała..mam już kilka pomysłów:)
***
W ten szary dzień spotkał mnie wielki zaszczyt:

Wyróżnienia od Sabinki:

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us


KOCHANA!!!STOKROTNE DZIĘKI!!!
Wszystkie te osoby ,które wyróżniłam w poprzednim poście mogą,a nawet muszą sobie te znaczki "zabrać do siebie",bo właśnie te same osoby warto wyróżnić tymi mianami.

10 komentarzy:

 1. jestem pod wrażeniem- piękne hafciki Uleńko- oprawa dodała im jeszcze gracji:-)aż Ci zazdroszczę, ja nie mam takiej możliwości. CUDNIE wyglądają

  OdpowiedzUsuń
 2. Hafty w ramach prezentuja sie cudownie!!! Wspaniała ozdoba kuchni:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uleńko, wszystkiego najlepszego z okazji Imienin! Obrazki owocowe bardzo ładne i apetyczne:) Na gołąbki chętnie bym się załapała:) Pozdrawiam serdecznie, Ula

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wyglądają na ścianie :)

  http://oura512.blox.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Ulcia obrazki i bez oprawy były śliczne, a teraz prezentują się wyśmienicie, są super :), a ja dzisiaj na obiad miałam gołąbki - siostra mi sprezentowała :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uleńko nie ma za co dziękować ...
  Obrazy cudne!

  OdpowiedzUsuń
 7. Super te obrazki :) takie komplety najładniej wyglądają.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ula jak patrzę ile straciłam... to beczeć mi się chce... czy zdobędę siły na nowo... Obrazki z owocami wspaniale się prezentują :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Obrazki mają piękne rameczki i ślicznie się prezentują na tej ścianie :)

  OdpowiedzUsuń