czwartek, 30 kwietnia 2009

Powrót do Papieża

Dziękuję wszystkim za zgłoszenia do mojej zabawy.Nie spodziewałam się aż tylu chętnych,tym bardziej mnie to cieszy!Mam już popisane karteczki z adresami Waszymi,jeśli ktoś mile widziany jeszcze się zgłosi -dopiszemy go.A jutro o tej porze będzie już wszystko wiadomo.
Będziemy też wiedzieć jak losowanie u Edy i u Renulki.Więc jutro WIELKI DZIEŃ.
***
Wreszcie się zmobilizowałam i wróciłam do xxx Papieża.Oczywiście świtają mi już pomysły na nowe hafciki,nawet jeden muszę zrobić jeszcze w maju.Jakość zdjęcia jest okropna :(.Coś się dzieje z naszym aparatem,ale mam nadzieję,że mój siostrzeniec,który przyjeżdża w sobotę z rodzicami(moja siostra i szwagier) doprowadzi go do porządku!


Każdego dnia trochę przybywa,ale dzisiaj niewiele zrobiłam ,bo piekę torcika!
Mamy taką uroczystość rodzinną(może ktoś zgadnie jaką ?) wprawdzie ten dzień jest dzisiaj 30,ale z powodów praktycznych będziemy się tortem cieszyć dopiero w weekend.

***
Życzę Wszystkim jutro szczęścia w losowaniu :)

8 komentarzy:

 1. Wyrózniłam Twój blog , serdecznie pozdrawiam.
  Szczegóły u mnie (o:

  OdpowiedzUsuń
 2. Juz nie mogę się doczekać losowania:-)
  Papież wychodzi rewelacyjnie Uleńko, a torcik to może na jakąś rocznicę szykujesz? mmm...pychotka pewnie...Ściska mocko:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Papież piękny,ja też chciałam robić ale nie mogą się zabrać do tak dużej pracy jakoś mnie to przeraża.Masz rocznicą ślubu?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też myślę, że to rocznica ślubu, życzę więc 100 lat w zdrowiu i szczęściu, oraz smacznego torcika... a jak nie trafiłam z rocznicą, to i tak wszystkiego najlepszego... A Papież Uluś wychodzi Ci wspaniale, podjęłaś ogromne wyzwanie... Pozdrawiam imienniczka.. ps. Jak emocje związane z zabawą i losowaniem ? :))

  OdpowiedzUsuń
 5. To jest oczywiście rocznica ślubu!!!! Jestem tego pewna, bo pamiętam Twój wpis sprzed roku o chłopcu poznanym na zabawie, który potem został Twoim mężem:)) Utkwiło mi to tym bardziej w pamięci,że ja też brałam ślub w kwietniu:)
  A papież wychodzi Ci pięknie!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Papież jak żywy,podziwiam.Myślę,ze twoje urodziny
  lub rocznica ślubu.\w kazdym razie 10o lat i zdrówka.

  OdpowiedzUsuń
 7. Papież jest śliczny i jeszcze taki młody :)

  OdpowiedzUsuń